KONAKLAMA

Green Garden sizleri Bungalov evlerinde ağırlıyor.

Green Garden’da konaklama imkanını bulacak ve sabahında eşsiz kahvaltı ile güne başlayacaksınız.
Evlerimizde doğa keyfinde rahatlığı bulacak, sessiz sakin ortamda tüm stresinizi atacaksınız.

Green Garden tesisleri bünyesinde dört mevsim konaklama hizmeti sunan Bungalow Evleri, özgün mimari yapısı, şirin ve sıcak görünümleri ile hayranlık uyandırırken, modern dizaynı ve bahçe peyzajı ile huzurlu bir alternatif tatil imkanı sunuyor. Green Garden Bungalow Evleri yatak odası, oturma odası ve banyo olarak üç kısım içermektedir.

Odalarda azami derecede ses ve ısı izolasyonu sağlanmış olup , her bungalowda: tv, mini bar, saç kurutma, ücretsiz internet, enfraruj ısıtıcı, klima, jakuzi, buzdolabı ve 7/24 oda servisi standart olarak bulunmaktadır.

Adres

Yenimahalle Köyü Termal Yolu
Yeşilyurt Sokak No:16
Termal / YALOVA

İletişim

Telefon: +90 226 679 12 05 - 06 Faks: +90 226 679 12 07 bilgi@greengardenyalova.com

Takip Edin!

Someone do my math homework I didn't do my summer homework for 8th Examples of a strong thesis statement Numeracy homework How to abbreviate ignment Feminist thesis statements Essay on my first day in high school My teenager will not do his homework it is in his backpack The writing of a research paper What is service learning essay experience Writing a dissertation My teenager will not do homework Personal narrative essay Pay to have someone write a paper Need help with term papers Writing a reaction paper format Writing thesis